Voorjaar in het Voedselbos

De lente komt er aan, dus het voedselbos kan uit de winterslaap. We kunnen nog wat planten en struiken in de grond zetten, er kan gezaaid worden. Verder moet er wat onderhoud gedaan worden. De paden moeten bijgewerkt, afgewaaide takken en bladeren weggehaald en meer kleine klusjes. Een deel van het Voedselbos is nog niet in gebruik. Dat deel gaan we schoonmaken (onkruid verwijderen etc.) en klaarmaken voor beplanting.
Ook voor mensen zonder groene vingers zijn er klusjes te doen. We gaan klaphekjes maken, er moet Epsomzout gestrooid en nog wat klusjes. Waarschijnlijk kunnen er ook houtsnippers op de paden gelegd worden.
We sluiten de middag af met een workshop en wat hapjes en drankjes gemaakt van de oogst uit het Voedselbos.

Isabellaland 259
2591 SG 's-Gravenhage
Route
Zaterdag 15 maart
13:00 - 16:00
15 van 20 beschikbaar

Resultaat

Het voedselbos is klaar voor het nieuwe seizoen.

Bijzonderheden

Het voedselbos bevindt zich op het talud langs de randweg, achter de flats van Isabellaland. Op google maps wordt de exacte locatie aangegeven.