Tuinwerkzaamheden en/of wandelen bij 's Heeren Loo, Wekerom
Tegels schoonspuiten, tuin voorjaars klaar maken, potten evt. vullen met plantjes Een wandeling maken met aantal bewoners.
De bewoners zijn ernstig meervoudig beperkt en kunnen enkel non-verbaal communiceren. Ze genieten erg van een wandeling en ook een mooie tuin is waar ze veel gebruik van maken.
Vind buiten in de achtertuin/voortuin plaats Wandelen gaat we over het terrein wandelen, eventueel tussen door iets drinken/eten op het terrein.
Het niveau is vooral meebeleven, ervaren en zintuigen prikkelen. Tuinactiviteit, doen de bewoners mee beleven. Kunnen hier fysiek niet iets in betekenen. Het wandelen, ligt eraan hoeveel vrijwilligers er komen, is 1 op 1 dan, omdat de meeste bewoners in een rolstoel zitten.
Contact
Resultaat
Dat ze tuin kunnen bewerken (tip reservekleding en regenlaarzen mee) en dat ze kunnen ondersteunen met rolstoelduwen.
Bijzonderheden
Als ze komen graag aanbellen, en dan verwelkomen wij de vrijwilligers. Dat de groep bestaat uit 9 bewoners, 4 vaste rolstoelers en 5 bewoners die kunnen lopen